Voortvluchtige drugsverdachte Raymond Alder (44) gearresteerd in Guyana

Raymond Alder (44), die sinds november 2022 internationaal werd gezocht door het Justitieel Interventie Team (JIT), is in Guyana gearresteerd. Hij wordt verdacht van betrokkenheid bij de smokkel van 118 kilogram cocaïne, die verborgen was in een zending bevroren vis met als eindbestemming Nederland. De drugs werden op 31 januari 2022 onderschept op luchthaven Schiphol.

De arrestatie vond plaats in nauwe samenwerking tussen de opsporingsdiensten van Suriname en Guyana. Alder werd gisteravond aangehouden en is inmiddels overgedragen aan de justitiële autoriteiten.

In zowel Suriname als Nederland zijn onderzoeken uitgevoerd naar deze drugssmokkelzaak. In Suriname zijn eerder al twee medeverdachten veroordeeld. Alder wist lange tijd uit handen van justitie te blijven, maar is nu alsnog in hechtenis genomen.

Onze geschiedenis is er een van kwaliteit en betrouwbaarheid, gewaardeerd door generaties kijkers. Of het nu gaat om nieuws, sport, entertainment of educatie, wij staan voor u klaar met programma’s die u aanspreken en verrijken.

Contact Info

Adres: van 't Hogerhuysstraat 58-60

Telefoon: (597) 402050 - 402425 - 403276

E-mail: verkoop@atv.sr

© 2025 Algemene Televisie Verzorging (ATV)