Nieuwe Raad van Commissarissen Canawaima benoemd na beschuldigingen van belangenverstrengeling

Tijdens de algemene vergadering van aandeelhouders is op donderdag 23 april een nieuwe Raad van Commissarissen (RvC) van de Canawaima Management Company benoemd. Seopershad Naraindeth is aangesteld als president-commissaris, met Bogor Fandi en Prakash Raghoebir als leden van de raad.

De vervanging van de vorige RvC volgt op ernstige beschuldigingen van belangenverstrengeling binnen de organisatie. Minister van Transport, Communicatie en Toerisme, Raymond Landveld, had eerder al aangekondigd dat de nieuwe samenstelling vandaag bekendgemaakt zou worden.

Volgens de minister is het onacceptabel dat een president-commissaris opdrachten aan zichzelf zou gunnen of inkopen bij eigen bedrijven. Hij benadrukte dat het onderzoek naar mogelijke strafbare feiten binnen de voormalige RvC nog gaande is en dat het Openbaar Ministerie de zaak verder behandelt.

Het besluit om de raad te vervangen kwam tot stand na overleg tussen minister Landveld en president Jennifer Geerlings-Simons.

De kwestie kreeg extra lading nadat de vakbond, onder leiding van Dayanand Dwarka, het vertrouwen in de toenmalige RvC had opgezegd. Landveld stelde echter dat dit niet de directe aanleiding was voor het ontslag van de raad.

Onze geschiedenis is er een van kwaliteit en betrouwbaarheid, gewaardeerd door generaties kijkers. Of het nu gaat om nieuws, sport, entertainment of educatie, wij staan voor u klaar met programma’s die u aanspreken en verrijken.

Contact Info

Adres: van 't Hogerhuysstraat 58-60

Telefoon: (597) 402050 - 402425 - 403276

E-mail: verkoop@atv.sr

© 2025 Algemene Televisie Verzorging (ATV)