Dodelijke repressie bij protesten in Iran

Bij recente protesten in Iran zijn volgens mensenrechtenorganisatie HRANA minstens 35 mensen om het leven gekomen en ongeveer 1.200 personen gearresteerd. De demonstraties richten zich tegen de stijgende kosten van levensonderhoud, het gebrek aan politieke vrijheden en de beperking van vrouwenrechten.

Veiligheidstroepen treden hard op en maken gebruik van scherp en rubberen kogels. Daarbij zouden ook vier kinderen zijn omgekomen. De Iraanse autoriteiten geven weinig details, maar hebben een onderzoek aangekondigd in de provincie Ilam. Intussen groeit de internationale druk, met name vanuit de Verenigde Staten, terwijl Iran buitenlandse inmenging van de hand wijst.

Onze geschiedenis is er een van kwaliteit en betrouwbaarheid, gewaardeerd door generaties kijkers. Of het nu gaat om nieuws, sport, entertainment of educatie, wij staan voor u klaar met programma’s die u aanspreken en verrijken.

Contact Info

Adres: van 't Hogerhuysstraat 58-60

Telefoon: (597) 402050 - 402425 - 403276

E-mail: verkoop@atv.sr

© 2025 Algemene Televisie Verzorging (ATV)