BEP bereidt kandidaten voor op komende verkiezingen

Op 31 maart organiseerde de partij Broederschap en Eenheid in Politiek (BEP) een kennismakings- en educatieve dag voor haar DNA-kandidaten. Deze bijeenkomst, gehouden in het KKF-gebouw, was gericht op het voorbereiden van de 51 gekozen kandidaten voor de verkiezingen op 25 mei 2025. Voorzitter Ronny Asabina heette de deelnemers welkom en feliciteerde hen met hun kandidatuur.

Tijdens de sessie werden verschillende essentiële thema’s besproken, zoals de geschiedenis en ideologie van de BEP, de campagne-doelen voor de komende verkiezingen en de cruciale rol van public speaking. De groengele partij benadrukte dat deze dag cruciaal was voor de voorbereiding op de mobilisatie van kiezers en de wervingscampagnes die de kandidaten zullen leiden.

Verno Prijor, Edwin Noordzee en Raymond Landveld leidden de sessie en voorzagen de kandidaten van de nodige tools om hun campagne effectief en zelfverzekerd te voeren. Landveld onderstreepte het belang van het aanleren van de juiste vaardigheden voor een succesvolle campagne. “Het is van vitaal belang dat kandidaten met de juiste kennis en middelen de verkiezingen ingaan,” aldus Landveld.

Onze geschiedenis is er een van kwaliteit en betrouwbaarheid, gewaardeerd door generaties kijkers. Of het nu gaat om nieuws, sport, entertainment of educatie, wij staan voor u klaar met programma’s die u aanspreken en verrijken.

Contact Info

Adres: van 't Hogerhuysstraat 58-60

Telefoon: (597) 402050 - 402425 - 403276

E-mail: verkoop@atv.sr

© 2025 Algemene Televisie Verzorging (ATV)